Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Podlaskie - zaproszenie do składania wniosków: Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego

Zarząd Województwa Podlaskiego zaprasza do składania wniosków o dofinansowanie realizacji projektów w ramach, współfinansowanego przez Unię Europejską Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich 2014-2020, w ramach działania: „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich” na operacje typu „Ochrona zabytków i budownictwa tradycyjnego”.

Wnioski przyjmowane będą od 23 kwietnia 2018 roku do 18 maja 2018 roku. O wnioski mogą ubiegać się gminy lub instytucje kultury. Kwota, jaką maksymalnie może otrzymać jedna miejscowość wynosi nawet 500 tys. zł. Na całe województwo, na ten projekt, przeznaczonych zostało 595 798 euro.

Wnioski należy składać w Departamencie Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, mieszczącego się przy ulicy Gen. F. Kleeberga 20, 15-691 Białystok, w poniedziałki od 800 do 1600, a w pozostałe dni (wtorek – piątek) od 730 do 1530. Dopuszczalne jest również składanie wniosków przez nadanie rejestrowanej przesyłki pocztowej, za pomocą operatora wyznaczonego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (Dz. U. z 2017 r. poz. 1481 z późn. zm.). W przypadku złożenia wniosku o przyznanie pomocy przesyłką rejestrowaną nadaną w placówce pocztowej operatora wyznaczonego, za dzień złożenia wniosku uznaje się dzień, w którym nadano tę przesyłkę. Ostateczny termin naboru projektów upływa 18 maja 2018 roku o godz. 1530.

Formularze wniosków

Źródło: http://www.wrotapodlasia.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx