Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Małopolska wesprze ratowników

Działające na terenie Małopolski organizacje pozarządowe uprawnione do ratowania ludzi w górach i w wodzie mogą starać się o dotacje na utrzymanie gotowości i prowadzenie działań ratowniczych, a także organizowanie i prowadzenie szkoleń dla ratowników górskich, wodnych oraz psów ratowniczych. Realizacja tych zadań nie może rozpoczynać się przed 1 maja br. i kończyć po 15 listopada br.

Województwo Małopolskie wpiera jednostki GOPR i WOPR od kilku lat. W tym czasie na dofinansowanie ich działań przeznaczono w sumie ponad 3 mln zł.

Wnioski aplikacyjne w tegorocznej edycji konkursu należy składać do 14.03.2018r.:

  • osobiście na dzienniku podawczym UMWM (w godz. od 8.00 do 16.00)
  • lub przesłać pocztą na adres:
    Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
    Departament Rolnictwa i Geodezji
    ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków
    z dopiskiem na kopercie „Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego z zakresu ratownictwa górskiego i wodnego w 2018r.”.

O dochowaniu terminu złożenia oferty decyduje data jej wpływu do urzędu marszałkowskiego, a nie data stempla pocztowego.

Szczegółowe informacje oraz dokumentacja konkursowa są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Województwa Małopolskiego

Źródło: https://www.malopolska.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx