Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnia szansa, aby starać się o dotację na ochronę zabytków w woj.małopolskim - nabór wniosków będzie trwał do 15 grudnia 2017 r.

Właściciele zabytkowych obiektów do 15 grudnia 2017 r. – mogą starać się o dotacje, na które przeznaczono aż 2,6 mln zł z budżetu województwa.

O przyznanie dofinansowania mogą starać się właściciele lub posiadacze zabytkowych obiektów, w tym m.in. osoby prywatne, jednostki samorządu terytorialnego, organizacje pozarządowe, parafie czy gminy wyznaniowe.

Pieniądze przyznane w ramach dotacji mogą być przeznaczone chociażby na przeprowadzenie koniecznych prac budowlanych (takich jak wzmocnienia fundamentów i ścian, wymiana dachów) lub konserwację znajdujących się w nich obrazów, rzeźb czy polichromii. Dofinansowane mogą zostać też badania oraz przygotowanie projektów i dokumentacji konserwatorskich.

Więcej informacji na temat warunków przyznania dofinansowania można znaleźć tutaj.

W przypadku pytań dotyczących konkursu zachęcamy do kontaktu telefonicznego z UMWM: (12) 63 03 407 lub (12) 63 03 139.

Źródło: https://www.malopolska.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx