Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Stypendia Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury na rok 2018

Departament Kultury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego przypomina, że do 5 grudnia 2017 r. trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie kultury na rok 2018. Mogą się o nie ubiegać osoby fizyczne, chcące zrealizować w określonym terminie przyjęty przez siebie program stypendialny.

Do 5 grudnia 2017 r. przyjmowane będą także wnioski o przyznanie nagród Marszałka Województwa Wielkopolskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury za rok 2018. Mogą być one przyznawane osobom fizycznym lub prawnym, a także innym podmiotom na podstawie oceny całokształtu działalności lub osiągnięć o istotnym znaczeniu.

Wnioski o przyznanie stypendiów i nagród powinny być sporządzone według wzorów, określonych w regulaminach ich przyznawania, dostępnych są na stronie www.umww.pl w zakładce „kultura”.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 61 / 626 68 95.

Źródło: https://www.umww.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx