Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Roczne stypendium Marszałka Województwa Podlaskiego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami

Do 31 lipca każdego roku przyjmowane są wnioski w sprawie przyznania stypendium rocznego Marszałka Województwa Podlaskiego osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami.

Stypendium jest przyznawane wyłącznie na wykonanie w ustalonym terminie określonego przedsięwzięcia w zakresie twórczości artystycznej, upowszechniania kultury i opieki nad zabytkami

Stypendia mają charakter indywidualny i są przyznawane przez Zarząd Województwa Podlaskiego w drodze uchwały na okres roku.

Wnioski należy składać w sekretariacie Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego (Referat Kultury) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, 15-888 Białystok, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1 (pok. 308, III piętro).

Szczegółowe informacje o stypendiach udzielane są pod nr. tel. (085) 66-54-538.  

Najważniejsze jest wnikliwe wypełnienie pkt. 3 wniosku tj.
plan pracy w okresie pobierania stypendium (z rozpisaniem na okres 12 miesięcy), termin zakończenia, spodziewane efekty.

Wniosek do pobrania - doc

UWAGA ZMIANA UCHWAŁY: Uchwała nr XX/237/12 Sejmiku Województwa Podlaskiego z dnia 21 czerwca 2012r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania stypendiów osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami oraz wysokości tych stypendiów

Uchwała stypendia roczne i półroczne 2015

Źródło: http://www.wrotapodlasia.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx