Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Organizacje wobec pandemii. Odsłona druga

W kwietniu 2020 roku Stowarzyszenie Klon/Jawor przeprowadziło pierwsze badanie na temat jej wpływu na sytuację organizacji. Jego wyniki były podstawowym źródłem wiedzy o problemach i potrzebach, z jakimi mierzyły się wtedy stowarzyszenia i fundacje (>>przeczytaj raport<<).

Po 8 miesiącach organizatorzy chcą sprawdzić działania w pandemii, jak wygląda sytuacja stowarzyszeń i fundacji i zapraszają do podzielenia się informacjami, jak radzi sobie Państwa organizacja.

Tak jak poprzednio, organizatorzy panują nagłośnić wyniki badania, a także przekazać je kluczowym darczyńcom i decydentom, którzy mogą podjąć działania służące wsparciu stowarzyszeń i fundacji w Polsce. Rzetelna diagnoza pozwoli na bardziej dostosowane do potrzeb wsparcie dla sektora pozarządowego. 

Szczegółowe informacje o badaniu

  1. Wypełnienie ankiety zajmie ok. 20 min.

  2. Wypełniania ankiety nie należy przerywać - po zamknięciu nie będą mogli Państwo wrócić do swoich wyników.

  3. Jeśli przed wypełnieniem ankiety chcą Państwo się zapoznać z pytaniami, są one dostępne pod tym >>linkiem.

  4. Ankieta może być anonimowa, ale mogą Państwo też na końcu podać mail do kontaktu -  organizatorzy będą informować o wynikach, zapraszać do dyskusji nad nimi.

  5. Ankietę można wypełniać do 17 stycznia 2021 roku.

PRZEJDŹ DO ANKIETY

Zespół Badań Klon/Jawor

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: https://panel.ngo.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx