Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie "Wygrywaj Wolontariat"

"Wygrywaj Wolontariat" to niezwykły projekt i wyjątkowe wydarzenie dla polskiego wolontariatu, którego organizatorem jest Fundacja Pracownia Nauki i Przygody.

https://external-waw1-1.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQB9VavEru7YpQ83&w=476&h=249&url=https%3A%2F%2Fwygrywajwolontariat.pl%2Fimg%2Flogo_400x400.png%3F11&cfs=1&upscale=1&fallback=news_d_placeholder_publisher&_nc_cb=1&_nc_hash=AQA78GJuFYLMpjIR

Jego celem jest wzmocnienie potencjału organizacji obywatelskich, poprzez propagowanie i zwiększanie wiedzy o konkretnych kompetencjach nabywanych przez wolontariuszy w nich działających.

Poprzez działania projektu organizatorzy chcą umacniać pozytywny wizerunek wolontariatu, jako aktywności rozwojowej przynoszącej korzyści zaangażowanym wolontariuszom i zwiększać świadomość zarówno organizacji pozarządowych, jak i wolontariuszy z nimi współpracujących.

Udział w projekcie sprawi, że zarówno koordynatorzy/koordynatorki, jak i wolontariusze/wolontariuszki inaczej spojrzą na kompetencje, które nabyli i rozwinęli dzięki współpracy z organizacjami pozarządowymi. Organizacje pozarządowe zyskają nowoczesne narzędzie do wspierania i doskonalenia programów wolontariackich.

Strona projektu jest „centrum dowodzenia” uczestników projektów. Znajdują się tu wszystkie niezbędne informacje: strefa wiedzy, FAQ – pytania i odpowiedzi, gra do samodzielnego wydruku, a także kontakt do osób, które udzielą wsparcia na każdym etapie.

Strona projektu Wygrywaj Wolontariat

Źródło: https://www.wygrywajwolontariat.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx