Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwszy w Polsce portal na temat smart villages: SmartWies.pl

Projekt powstał we współpracy Polskiego Wydawnictwa Rolniczego z Instytutem Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk.

 

Na podstawie wyników przeprowadzonych badań, organizatorzy projektu zauważyli, że wśród liderek i liderów wiejskich, rolników i przedstawicieli samorządów, jest bardzo duży głód wiedzy związanej z innowacjami, mogącymi w znaczącym stopniu poprawić jakość życia lokalnych społeczności. Postanowili, że ułatwią odbiorcom dostęp do tych informacji i uruchomią specjalny, dedykowany smart rozwiązaniom portal. Tak wykiełkował pomysł na SmartWies.pl - http://smartwies.pl/

Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkie osoby, organizacje, instytucje, przedsiębiorstwa, którym bliskie są sprawy wsi.  Razem będziemy budować lepszą przyszłość na wsi.

W związku ze startem serwisu zorganizowany został konkurs "Smart wieś to dla mnie...", w którym do wygrania jest opaska sportowa!

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx