Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Generator Dostępności: III tura naboru zgłoszeń – ogłoszenie o naborze

Organizatorzy projektu: Stowarzyszenie Na Rzecz Spółdzielni Socjalnych i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu ogłaszają III turę naboru do Inkubatora „Generator Dostępności”.

 

Poszukukiwane są rozwiązania służące poprawie dostępności produktów, usług i przestrzeni dla osób z ograniczeniami w mobilności i percepcji, w tym w szczególności osób starszych i osób z niepełnosprawnościami. Zaproszenie skierowane jest do osób, organizacji, instytucji i firm, które chcą tworzyć dla nich nowatorskie i efektywne rozwiązania. Organizatorzy zapewniają wsparcie merytoryczne, organizacyjne oraz finansowe.

Wybrani innowatorzy, którzy pomyślnie przejdą ocenę formalną i merytoryczną, zostaną objęci wsparciem Inkubatora. Jego celem będzie opracowanie innowacyjnego rozwiązania odpowiadającego na wybrany problem z obszaru dostępności. Autorzy najlepszych pomysłów otrzymają później granty na opracowanie i półroczne testy innowacyjnych rozwiązań. Średnia wysokość grantu to 35 tys. zł.

Zgłoszenia do 18 grudnia 2020 r.!

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://innowacje.spoldzielnie.org

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx