Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja „Społeczeństwo obywatelskie – aktywizacja, inicjatywa, rozwój, wsparcie dla organizacji pozarządowych”

Marszałek Województwa Śląskiego organizuje konferencję poświęconą bieżącej problematyce III sektora wobec aktualnej sytuacji epidemicznej w kraju. Ideą konferencji jest wsparcie III sektora poprzez ukazanie możliwości oraz dobrych praktyk w regionie.

 graf. UMWS

Do udziału w spotkaniu on-line zaproszeni są przedstawiciele Rad Działalności Pożytku Publicznego, osoby zajmujące się współpracą z organizacjami pozarządowymi w samorządach lokalnych, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz wszyscy zainteresowani problematyką III sektora.

Z uwagi na stan epidemii konferencja odbędzie się w trybie online. Osoby zainteresowane proszone są o przysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule wiadomości „konferencja”.

Należy podać imię, nazwisko, tel. kontaktowy oraz adres e-mailowy, na który w dniu konferencji wysłany zostanie link aktywujący.

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 listopada 2020 r.

AGENDA

Źródło: https://ngo.slaskie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx