Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatne, marszałkowskie szkolenia komputerowe i językowe w woj. kujawsko - pomorskim

Podstawy korzystania z komputera i internetu, obsługa poczty elektronicznej, edytora tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, programów do tworzenia prezentacji multimedialnych oraz projektowanie komputerowe – to zakres certyfikowanych szkoleń komputerowych, które oferujemy w ramach marszałkowskich kursów edukacyjnych dla dorosłych.

Ze szkoleń komputerowych mogą skorzystać osoby, które chcą nabywać, podnosić lub uzupełniać posiadane kompetencje i kwalifikacje, mieszkają, pracują lub uczą się na terenie województwa kujawsko–pomorskiego i należą do jednej z trzech grup:

  • osób powyżej 25 roku życia z wykształceniem maksymalnie średnim,
  • osób powyżej 25 roku życia z niepełnosprawnością (bez względu na poziom wykształcenia),
  • osób powyżej 50 roku życia (bez względu na poziom wykształcenia).

Z udziału w projekcie wyłączone są osoby, które prowadzą działalność gospodarczą.

Marszałkowskie kursy komputerowe dla dorosłych organizuje spółka samorządu województwa Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego. E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 56 699 54 89.

Marszałkowskie bezpłatne szkolenia językowe

Kursy pozwalające zdobyć podstawowe i specjalistyczne umiejętności w posługiwaniu się komputerem to nie wszystko. Oferujemy też bezpłatne szkolenia z języków angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Zajęcia odbywają się hybrydowo: stacjonarnie oraz online, bez wychodzenia z domu. Polecamy szczególnie tę drugą formę nauki. Zapisy za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej www.projektmowiszmasz.pl. Więcej informacji w materiale Kursy językowe dla dorosłych.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://www.kujawsko-pomorskie.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx