Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zdalny Przegląd Orkiestr OSP

Zdalny Przegląd Orkiestr OSP to konkurs który zastąpi zawieszone w 2020 roku regionalne przeglądy orkiestr. Nie stanowi jednak eliminacji do ogólnopolskiego festiwalu Orkiestr OSP. Orkiestry wykonają program konkursowy w swoim środowisku lokalnym, nagrają, następnie prześlą materiał do organizatora do oceny przez jury.

Uprawnione do udziału w konkursie są wszystkie strażackie orkiestry dęte. W kategorii obowiązkowej Orkiestra wykonuje 2 utwory - jeden spośród listy utworów do wyboru (lub nową kompozycję na Orkiestrę dętą), drugi - dowolny. Program konkursowy orkiestra podaje wraz z przesłanym materiałem do oceny. Nagrania konkursowe należy przesłać do 16 listopada do biura Zarządu Głównego ZOSP RP.

Pula nagród rzeczowych wynosi ponad 50tys. zł.

Kontakt Dział Programowy ZG ZOSP RP: tel. 22 509 50 40, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenie do Zdalnego Przeglądu Orkiestr OSP

Dokumenty do pobrania
Regulamin konkursu
Rekomendacje nagrań na Zdalny Przegląd Orkiestr OSP
Karta występu

Termin przesyłania nagrań konkursowych został przedłużony do 16 listopada.

Źródło: http://www.zosprp.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx