Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła rekrutacja na bezpłatne warsztaty SmartUP Academy

Fundacja Adamed wystartowała z rekrutacją na bezpłatne warsztaty SmartUP Academy, które od kilku lat organizuje wspólnie z Politechniką Warszawską. Nastolatkowie ze szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat zainteresowani naukami ścisłymi i przyrodniczymi mogą wybrać jeden z sześciu nieszablonowych tematów i dołączyć do weekendowych zajęć. W tym roku ze względu na pandemię COVID-19 wszystkie spotkania zostaną przeprowadzone w formie zdalnej. Uczestnicy wybranych zajęć otrzymają pomoce dydaktyczne, które pozwolą im na przeprowadzenie części zadań praktycznych nawet na odległość.

W tym roku po raz pierwszy jesienny cykl warsztatów SmartUP Academy przeprowadziony będzie w formule online. Tym samym nastolatkowie z całej Polski będą mogli poczuć się jak studenci jednej z najlepszych uczelni technicznych w naszym kraju nie wychodząc ze swoich domów.

Jesienny cykl zajęć odbędzie się według następującego harmonogramu:

  • 10 – Inteligentne kosmetyki kolorowe – mit czy przyszłość?
  • 11 – Elektrochemia dla każdego – z czego wynika siła reakcji redoks?
  • 11 – Mikrokosmos, czyli mali towarzysze broni lub wrogowie oraz jak ich rozpoznać?
  • 11 – Projektowanie współczesnych leków oraz biotechnologiczne strategie ich otrzymywania?
  • 11 – ELISA czy Western – oto jest pytanie?
  • 12 – Igła w stogu siana, czyli po okruszkach do celu – Kto używał materiału wybuchowego?

Przypominamy, że cykl jest otwarty dla wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych w wieku 14-19 lat, którzy nie brali w nim udziału w ubiegłych latach. Program poszczególnych zajęć oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie programu w zakładce Warsztaty.

SmartUP Academy to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej. 

Źródło: https://adamedsmartup.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx