Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja ING Dzieciom zaprasza do udziału w konkursie na zimowe Turnusy Uśmiechu

Do wygrania są trzy turnusy - 12-dniowe pobyty dla grupy do 50 osób w ośrodku fundacji w Wiśle. Na Państwa pomysły Fundacja czeka do 29 września 2020 r.

Fundacja ING Dzieciom zaprasza organizacje do zgłaszania swoich pomysłów na zimowe Turnusy Uśmiechu. Fundacja czeka na propozycje zimowisk, które mają na celu kształtowanie umiejętności społecznych u dzieci, budują ich samodzielność oraz rozwijają aktywność ruchową. Zwycięskie turnusy zostaną zrealizowane na koszt Fundacji ING Dzieciom. Jedynym kosztem po stronie zwycięskich organizacji będzie zapewnienie kadry wychowawczej i kierownika wypoczynku.

Do wygrania są 3 turnusy w styczniu i lutym przyszłego roku.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Wnioskodawcą mogą być organizacje pozarządowe, samorządowe placówki opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci i młodzieży, domy dziecka, które nie gościły na Turnusach Uśmiechu w ciągu ostatnich trzech lat.

Termin składania wniosków upływa 29 września 2020 r. o godz. 12:00 (w południe).

Wszystkie informacje o konkursie dostępne są na stronie konkursu

Źródło: https://www.ingdzieciom.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx