Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dodatkowy nabór wniosków dla świętokrzyskich OSP z przeznaczeniem na zakup sprzętu

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach informuje, iż w związku z pozyskaniem dodatkowych środków z NFOSiGW w Warszawie w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych. Część 2) Dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych”, Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach ogłasza od dnia 24.08.2020 dodatkowy nabór wniosków dla świętokrzyskich Ochotniczych Straży Pożarnych z przeznaczeniem na zakup sprzętu określonego w „Wykazie rzeczowym sprzętu i wyposażenia dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych” stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszego ogłoszenia.

Dodatkowo pozyskana pula środków do wydatkowania wynosi 366 500,00 zł z przeznaczeniem na udzielenie dotacji nieinwestycyjnych.

Informujemy, iż minimalna kwota wsparcia wynosi 5 000,00 zł, a wstępnie oszacowana maksymalna kwota to 6 100,00 zł.

Zmianie uległy również szczegółowe warunki dofinansowania określone w załączniku nr 2 do niniejszego ogłoszenia.

Wnioski od Ochotniczych Straży Pożarnych przyjmowane będą do wyczerpania środków nie później niż do 11.09.2020 roku.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: http://www.wfos.com.pl

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx