Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Co to znaczy „ideologia LGBT”? Nic. Taki twór nie istnieje. Samorządowców zwyczajnie oszukano

Przez Polskę przeszła fala uchwał podejmowanych przez różne rady (od gmin po sejmiki wojewódzkie) nazywanych potem uchwałami o utworzeniu stref wolnych od LGBT. Uzbierało się ich ok. 70. Czy jednak radni wiedzieli, nad czym głosują, czy rozumieli treść uchwały, a także jej konsekwencje? Wygląda na to, że w dużej mierze nie. Zostali wpuszczeni w maliny przez osoby, do których mieli zaufanie(...)

Co to znaczy „ideologia LGBT”? Wpiszmy to do wyszukiwarki, najlepiej po angielsku: „lgbt ideology”. Wyskakuje wiele wyników… Dziwnym trafem wszystkie dotyczą Polski i wystąpień naszych samorządowców i polityków. Dlaczego? Bo taki twór nie istnieje(...)

A efekt tej wymyślonej propagandy? Polska znalazła się po raz kolejny na okładkach światowych magazynów. Nie z powodu sukcesu polskiego artysty, sportowca czy ważnego odkrycia naukowca, lecz z powodu zaskoczenia tą mową nienawiści w stosunku do własnych obywateli(...)

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEN TEMAT NA PORTALU GAZETAPRAWNA.PL

Źródło: https://serwisy.gazetaprawna.pl

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx