Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Centralny Dom Technologii przedstawia ofertę bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieżyCentralny Dom Technologii powstał z ramienia Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju. Centralny Dom Technologii to pierwsza w Polsce przestrzeń oferująca interdyscyplinarne zajęcia edukacyjne w metodologii STEAM dla dzieci, młodzieży, osób dorosłych i starszych, a także miejsce, w którym biznes spotyka się z nowymi technologiami.
 
 
W związku z wyjątkowymi w tym roku wakacjami, z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, przygotowaliśmy specjalną bezpłatną ofertę letnią. Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w zapewnieniu oferty na lato dzieciom i młodzieży w swoim mieście lub regionie, zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną bezpłatną ofertą - warsztatów oraz animacji, którą znajdziecie Państwo w załączeniu.
 
DLA KOGO: Dzieci i młodzież w wieku 7-19 lat
JAK: W załączeniu opis /wraz z kosztami, opisem zajęć i harmonogramem/
KIEDY: lipiec - sierpień 2020

Wakacje w CDT Oferta bezpłatnych zajęć dla dzieci i młodzieży

Tematyka zajęć - Kursy online

Tematyka zajęć - Zajęcia online i offline

Źródło: Informacja prasowa

Najnowsze