Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs internetowy dla młodzieży z okazji Dnia Współpracy Europejskiej

Wspólny Sekretariat Techniczny Programu Transgranicznego Polska – Białoruś – Ukraina 2014–2020 ogłosił Konkurs internetowy dla młodzieży z okazji Dnia Współpracy Europejskiej. Celem konkursu jest zaangażowanie młodzieży z przygranicznych obszarów Polski, Białorusi i Ukrainy w promowanie ochrony środowiska transgranicznego i tworzenia wokół nas bardziej ekologicznego świata.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wykonać zadania w nim opisane. Następnie należy wysłać wypełniony formularz i inne materiały (krótki opis, krótki film i projekt eko-billbordu) w formie elektronicznym do odpowiedniego oddziału PBU w swoim kraju:

– w Polsce do oddziału w Rzeszowie: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– na Białorusi do oddziału w Brześciu: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

– na Ukrainie do oddziału we Lwowie: e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W konkursie może wziąć udział młodzież w wieku 12–16 lat mieszkająca na obszarze Programu PBU w Polsce z województw: podlaskiego, lubelskiego i podkarpackiego oraz wschodniej części województwa mazowieckiego (podregion ostrołęcko-siedlecki), na Białorusi z obwodów: grodzieńskiego. brzeskiego, mińskiego i homelskiego, na Ukrainie z obwodów: wołyńskiego, iwowskiego, zakarpackiego, równieńskiego, tarnopolskiego i iwano-frankowskiego.

Termin składania formularzy elektronicznych upływa 31 lipca 2020 r. (do godziny 12:00 czasu lokalnego).

Szczegółowe informacje dostępne pod linkiem:  https://www.pbu2020.eu/pl/news/1557

 

Źródło: https://www.mazovia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx