Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Skąd wziąć pieniądze? Jak szukac sponsorów i grantów? Stowarzyszenie Stacja Muranów zaprasza na webinar

W czwartek 25 czerwca o godzinie 18:00 Stowarzyszenie Stacja Muranów zaprasza na webinar z cyklu NGO - zrób to sam. Tematem, który powróci będą pieniądze. W grudniu opowiadaliśmy już o tym, jak zorganizować akcję crowdfoundingową. Teraz czas na zajęcie się równie gorącym tematem - fundraisingiem. Jak zostać skutecznym fundraiserem? Gdzie szukać sponsora? Od czego w ogóle powinniśmy zacząć? Opowiemy o tym jak fundraising wygląda w Polsce i jaka jest jego specyfika.

Gościem tego odcinka będzie Julita Wilczek.

Julita Wilczek - specjalista ds. spraw międzynarodowych i polityk publicznych, z ponad 7-letnim doświadczeniem w sektorze NGO, w tym przy pozyskiwaniu środków i prowadzeniu projektów. W latach 2019-2020 zastępca dyrektora w Departamencie Innowacji Ministerstwa Rozwoju. W latach 2012-2019 związana z Fundacją Instytut Sobieskiego, z czego 3 lata w Zarządzie. W latach 2011-2015 w Zarządzie Stowarzyszenia Absolwentów Uniwersytetów Brytyjskich w Polsce. Absolwentka University of St Andrews, Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Dostęp do webinarów jest bezpłatny i uzyskacie go poprzez profil: https://www.facebook.com/ngozrobtosam
---
Partnerami projektu są: Federacja Mazowia, Centrum Aktywności Społecznej, Opole, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Fundacja Generator Inspiracji, Pomorze Zachodnie, Fundacja Meakultura.

Projekt „NGO - zrób to sam” jest finansowany przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.
---
Sponsorem Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno-Kulturalnych Stacja Muranów jest Metro Warszawskie.
---
Lokal na kulturę przy ul. Andersa 13 jest wynajmowany na preferencyjnych warunkach dzięki wsparciu Dzielnica Śródmieście m.st. Warszawy.

Z okazji dziesiątych urodzin Stacji Muranów chcemy podzielić się doświadczeniem i wiedzą z tymi, którzy też chcieliby działać podobnie jak my, ale nie wiedzą jak.

Zapraszamy  na cykl webinarów i bloga o różnych aspektach codzienności lokalnej organizacji pozarządowej ze sfery kultury. Projekt NGO-Zrób To Sam to kulturalny instruktaż obywatelski online. Szczerze, konkretnie i prostym językiem o trzecim sektorze.

ZOBACZ POPRZEDNIE WEBINARY

Źródło: https://www.facebook.com

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx