Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dofinansowanie remontu, modernizacji i rewitalizacji budynków strażnicy OSP w ramach FSUSR - nabór wniosków przedłużony do 19 czerwca, do godziny 16:00

Odnosząc się do otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie ratownictwa i ochrony ludności pn. „Wspieranie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenów wiejskich w ramach modernizacji, remontu i rewitalizacji budynków użyteczności publicznej, ratownictwa, edukacji dla społeczności lokalnej” z dnia 08.06.2020r., uprzejmie informujemy, iż w związku z bardzo dużym zainteresowaniem termin składania ofert konkursowych został przesunięty do dnia 19 czerwca 2020 r. do godziny 16.00.

w odpowiedzi na liczne zapytania dotyczące zakresu realizacji zadania objętego poniższym konkursem, informujemy, że dofinansowanie dotyczy remontu, modernizacji i rewitalizacji budynków strażnicy OSP. Szczegółowy zakres został wskazany w Ogłoszeniu o otwartym konkursie ofert w pkt. III.

Źródło: https://fsusr.gov.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx