Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konsultacje ws. strategii na rzecz osób z niepełnosprawnościami

Ruszyły konsultacje publiczne w sprawie przyjęcia Strategii na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami 2020-2030. Uwagi można składać do 5 czerwca 2020

Projekt dokumentu „Strategia na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami 2020-2030” wraz z projektem stosownej uchwały Rady Ministrów, uzasadnieniem, formularzem dot. oceny skutków regulacji i formularzem zgłaszania uwag dostępny jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Rządowego Centrum Legislacji w zakładce Rządowy Proces Legislacyjny.

Dokumenty do pobrania znajdują się również na 

stronie Biura Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych

Uwagi można składać do dnia 5 czerwca 2020 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wypełniony formularz zgłaszania uwag należy przesłać na adrresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W tytule wiadomości należy wpisać „Konsultacje projektu uchwały Rady Ministrów w sprawie przyjęcia dokumentu Strategia na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami 2020-2030”.

Źródło: https://www.pfron.org.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx