Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza na warsztat online pt. "Razem łatwiej"Fundacja Wspomagania Wsi zaprasza na warsztat online pt. "Razem łatwiej". Celem warsztatu jest zwiększenie umiejętności organizowania działań osób aktywnie działających na terenach wiejskich w warunkach kryzysu/epidemii. Spotkanie to posłuży także rozpoznaniu aktualnych potrzeb osób aktywnie działających na terenach wiejskich i zebraniu przykładowych działań społecznych w dobie kryzysu.
 
 
Spotkanie będzie miało formę warsztatu moderowanego, prowadzonego online za pomocą platformy Zoom przeznaczonej do prowadzenia wideokonferencji. Planowany czas warsztatu to 4 godziny zegarowe (z 3 przerwami). W warsztacie udział weźmie 6-8 osób aktywnie działających na obszarach wiejskich.

Kto może wziąć udział w warsztacie?

Warsztat przeznaczony jest dla przedstawicieli organizacji pozarządowych lub grup nieformalnych działających na rzecz swojej społeczności we wsiach i miasteczkach do 6000 mieszkańców.

Kto poprowadzi warsztat?

Warsztat prowadzony będzie przez psycholożkę społeczną zajmującą się opracowywaniem strategii zakresu zarządzania organizacją i realizowanymi przez nią projektami społecznymi.

Czemu służyć ma warsztat?

  • Wspólnie określimy aktualne potrzeby organizacji.
  • Przyjrzymy się barierom związanym z koniecznością działania w warunkach dystansu społecznego.
  • Sprawdzimy aktualnie dostępne możliwości działania w dobie epidemii i zasoby jakie mamy.
  • Stworzymy bazę pomysłów wspólnych działań w środowiskach lokalnych.
Data warsztatu Termin zamknięcia naboru uczestników
28 maja 2020 r. 21 maja 2020 r.

UWAGA: Jednorazowo w warsztacie może brać udział 6-8 osób. Kolejność zgłoszeń jest bardzo istotna, jednakże Fundacja zastrzega sobie prawo wyboru uczestników na podstawie informacji zawartych w formularzu zgłoszeniowym. W przypadku dużej liczby zgłoszeń nabór może zostać zamknięty przed terminem.

Będzie to pierwszy, pilotażowy warsztat online. Możliwe są kolejne jego edycje. Informacje o ewentualnych kolejnych spotkaniach podamy w czerwcu.

Warsztat jest bezpłatny dla uczestników.

Jak wziąć udział w warsztacie?

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w warsztacie, prosimy zarejestrowanie się pod podanym adresem: https://crm.fww.pl/zapisy/razemlatwiej
data zakończenia rejestracji podana jest w powyższej tabeli.
Potwierdzenie udziału wraz ze szczegółowym programem otrzymają Państwo e-mailem najpóźniej na 3 dni przed rozpoczęciem warsztatu, na który zostaną Państwo zakwalifikowani.

Zapraszamy!

Wszelkich dodatkowych informacji udziela:
Monika Słotwińska-Łychota
Fundacja Wspomagania Wsi
ul. Bellottiego 1, lok. 1; 01-022 Warszawa
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,  tel.: (+22) 636 25-70 do 75

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx