Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 działa bez zmian- 24H/7

Na ten moment Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111 działa bez zmian- 24H/7. O wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco.

Wiemy, że najbliższy czas może być dla nas wszystkich trudny, dlatego zachęcamy Was do kontaktu z nami, gdybyście potrzebowali o czymś porozmawiać.

Przed Wami 2 tygodnie bez nauki w szkole- to bardzo ważne, abyście w tym czasie byli szczególnie ostrożni i stosowali się do zaleceń. Postarajcie się ograniczyć do minimum przebywanie w większych skupiskach ludzi i zostańcie w domach na tyle, na ile to możliwe. Zawalczmy w ten sposób o to, żeby ta niekomfortowa sytuacja trwała jak najkrócej.

Druga szalenie ważna sprawa to dbanie o naszą higienę bardziej niż dotychczas. Myjcie często ręce!:) Podobno wystarczy 2 razy zaśpiewać "Sto lat" lub refren piosenki "Biała armia" Bajm w trakcie mycia rąk, by minęło potrzebne 30 sekund. Możecie także podstawić w to miejsce swój ulubiony kawałek:).

Poza tym, dużo wypoczywajcie, dbajcie o siebie, nadrabiajcie zaległości szkolne (kto musi;)) i dzwońcie do nas o każdej porze dnia i nocy:).

Jesteśmy z Wami,
Zespół 116 111.

Źródło: https://116111.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx