Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Narzędzia do efektywnej nauki online - webinarium Sektora 3.0 - 2 kwietnia, 19:00

W czasie zagrożenia epidemicznego i kwarantanny Sektor 3.0 zmienił formułę seminariów online, które do tej pory dedykowane były wyłącznie subskrybentom Newslettera Sektor 3.0 i otworzył je dla wszystkich chętnych, którzy zechcą dołączyć podczas otwartej transmisji LIVE na Facebooku.

Ze spotkania dowiesz się:

  - O tym, że nauka online wcale nie jest taka straszna, jak ją malują.
  - O tym, jak uczyć się online i jakich narzędzi do tego używać?
  - Jakie narzędzia wykorzystać do uczenia siebie i innych by przynosiło efekty?
  - Skąd czerpać inspiracje, pomysły, dobre praktyki

Live poprowadzi Przemysław Staroń.
Ustaw przypomnienie https://www.facebook.com/sektor3.0/posts/3106158692761857
Jeśli chcesz być na bieżąco z materiałami premium Sektora 3.0 - dołącz https://sektor3-0.pl/newsletter 

Przemysław Staroń 
Psycholog i kulturoznawca, wykładowca Uniwersytetu SWPS i współzałożyciel Centrum Rozwoju Jump, w ramach którego wspiera rozwój i stymuluje umiejętność myślenia młodzieży, dorosłych i seniorów.
Nauczyciel mianowany, twórca Zakonu Feniksa, nagrodzony przez Komisję Europejską orędownik spotkań pokoleń. Wybrany Człowiekiem Roku 2019 w kategorii “Wzorowe sprawowanie” w plebiscycie czytelników “Gazety Wyborczej”. Wyróżniony w konkursie im. Ireny Sendlerowej "Za naprawianie świata". Nagrodzony LGBT+ Diamond 2019 Polish Business Award, finalista w konkursie Global Teacher Prize 2020
Tutor niemal 40 finalistów i laureatów Olimpiady Filozoficznej, fan kreatywnego nauczania i twórca pracowni #utrzy, jako prekursor wykorzystania Snapchata w edukacji nazywany profesorem Snapem. Nauczyciel Roku 2018.

Kiedy: 19:00 – 20:00, 02-04-2020 r.
Gdzie: Facebook

Źródło: Facebook 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx