Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Wsparcie dla Szpitala"- koordynacja pomocy dla szpitali

Strona Wsparcie dla Szpitala powstała jako inicjatywa środowiska naukowców, firm informatycznych i organizacji pozarządowych w odpowiedzi na masowe zgłaszanie chęci pomocy pracownikom szpitali i pacjentom. Strona ma ułatwiać koordynację pomocy organizacji, firm i osób prywatnych z zapotrzebowaniem sygnalizowanym przez szpitale.

System wspomaga szpitale w informowaniu o swoich potrzebach oraz wspiera chcących pomagać, w zorientowaniu się, co jest tak naprawdę potrzebne.

Jak działa serwis?

Na początku, za pomocą wyszukiwarki należy znaleźć szpital w swojej okolicy, któremu chce się pomóc. Następnie należy przejrzeć na bieżąco aktualizowaną przez szpitale listę potrzebnych rzeczy, na koniec należy wskazać, które konkretnie potrzeby chce się zrealizować.

Z serwisu mogą korzystać osoby i instytucje chcące wspomóc szpitale, jak również jednostki zdrowia - rejestrując sie w bazie i określając swoje potrzeby.

Za projektem WdS stoi zespół ponad 20 osób – z Fundacji PARK, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz firmy informatycznej Clorce.
 

ZOBACZ: Wsparcie dla Szpitala

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx