Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Moje miejsce na Ziemi” - 3. edycja programu grantowego Fundacji ORLEN dla społeczności lokalnych

Fundacja ORLEN rozpoczęła nabór do trzeciej edycji programu grantowego dla społeczności lokalnych „Moje miejsce na Ziemi”. Do 31 marca br. organizacje pozarządowe i instytucje samorządowe z całej Polski mogą składać wnioski o dofinansowanie pomysłów na działania w swoich małych ojczyznach. Budżet programu to aż 3 miliony złotych. Szansę na grant ma w tym roku aż 300 podmiotów.

Granty w wysokości 5 000, 10 000, 15 000 i 20 000 Fundacja ORLEN przyzna na realizację projektów związanych z: ekologią, sportem, bezpieczeństwem, kulturą, ochroną zwierząt czy zrównoważonym rozwojem. O wsparcie ubiegać się mogą nie tylko organizacje pozarządowe, ale też instytucje kultury, szkoły, przedszkola, koła gospodyń wiejskich czy parafie.

Najlepsze inicjatywy trzeciej edycji konkursu „Moje miejsce na Ziemi” wybierze komisja programowa, w skład której wchodzą przedstawiciele PKN ORLEN i jego korporacyjnej Fundacji. Szansę na wygranie grantu będą miały przede wszystkim projekty poprzedzone rzetelnym rozpoznaniem lokalnych potrzeb oraz te, integrujące mieszkańców i angażujące do współpracy różne podmioty. Projekty muszą być realizowane w okresie od 1 czerwca 2020 r. do 30 czerwca 2021 r.

Programowi „Moje miejsce na Ziemi” będzie towarzyszyło 16 spotkań w całej Polsce, podczas których mieszkańcy będą mogli bliżej poznać zasady udziału w projekcie oraz skonsultować swoje pomysły. Zespół Fundacji odwiedzi m.in. Legnicę, Świebodzin, Płock, Siedlce, Łomżę czy Pabianice. Szczegóły trasy będą na bieżąco publikowane w mediach społecznościowych Fundacji ORLEN.

WNIOSKI NALEŻY SKŁADAĆ POPRZEZ SYSTEM ON-LINE: https://grantydarserca.orlen.pl/#/login 

Termin składania wniosków upływa 31 marca 2020 o północy. Po tej dacie nie będzie możliwości złożenia wniosku do programu.

Regulamin programu: Regulamin programu Moje Miejsce na Ziemii _III edycja.pdfRegulamin programu Moje Miejsce na Ziemi _III edycja.pdf

Instrukcja złożenia wniosku: Instrukcja złożenia wniosku Moje miejsce na Ziemi_III edycja.pdfInstrukcja złożenia wniosku Moje miejsce na Ziemi_III edycja.pdf

Najczęściej zadawane pytania: FAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi.pdfFAQ - Najczęściej zadawane pytania - Moje miejsce na Ziemi.pdf

Masz pytania? Napisz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  ​​​​​​​

Źródło: https://fundacja.orlen.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx