Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bądź skuteczniejszym liderem! Zgłoś się do programu „Liderzy PAFW”

Działasz w środowisku lokalnym, ludzie za Toba podążają, dzięki Tobie pojawiają się nowe inicjatywy? A może prowadzisz organizację pozarządową, jesteś radną, burmistrzem. Chcesz pracować, tak aby Twoje działania przynosiły lepsze efekty? Zgłoś się do programu „Liderzy PAFW”.

Jeśli posiadasz min. 3 lata doświadczenia w działalności na rzecz określonego środowiska a w szczególności jeśli realizowałeś/aś projekt finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności – zgłoś się!

To program, dzięki któremu Twoja działalność zyska nowy wymiar i energię! Zgłoszenia przyjmuje Fundacja Szkoła Liderów do 16 marca 2020 r.

Dzięki programowi:

  • Spojrzysz w nowy sposób na swoje działania – wyznaczysz cele, rozpoznasz swoje możliwości;
  • Zyskasz kompetencje, które pozwolą Ci skuteczniej działać – stworzysz przekonującą wizję, nauczysz się angażować innych do działania, dowiesz się, jak skutecznie wprowadzać zmiany;
  • Lepiej poznasz siebie koncentrując się przez rok na pracy nad swoim rozwojem;
  • Spotkasz grupę wyjątkowych aktywnych osób z organizacji pozarządowych, samorządu, biznesu. Nawiążesz relacje, które mają szansę trwać długo po zakończeniu programu.

Oferta:

  • 12-miesięczna indywidualna praca z tutorem;
  • Cztery zjazdy szkoleniowe
  • Wizyty studyjne w całej Polsce;
  • Program dla absolwentów.

Szczegółowych informacji udzielają Agnieszka Szelągowska, Agnieszka Wróblewska, Fundacja Szkoła Liderów, tel.: 510 078 760 lub 22 556 82 57 (9:30-16:30).

ULOTKA PROGRAMU

Więcej informacji na stronie programu.

Źródło: https://pafw.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx