Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatny podręcznik dla opiekunów osób z chorobami otępiennymi „Opiekun szyty na miarę”

Fundacja  na rzecz standardów opieki w chorobach otępiennych Wyspy Pamięci opracowała i udostępniła bezpłatny podręcznik dla Opiekunów Osób z chorobami otępiennymi „Opiekun szyty na miarę”.


POBIERZ PORADNIK W PLIKU PDF

Mogą  Państwo pobierać podręcznik i korzystać we własnym zakresie. Zabronione jest pobieranie w celach komercyjnych.

Podręcznik ten jest zwieńczeniem 10-letnich doświadczeń w pracy Fundacji Wyspy Pamięci  na rzecz standardów opieki w chorobach otępiennych z osobami chorymi w trybie indywidualnym, grupowym oraz z członkami ich rodzin.

Intencją Fundacji  było dostarczenie opiekunom kompleksowego materiału wspierającego ich w każdym etapie choroby i prezentującego zbiory praktycznych rozwiązań mogących służyć za przykłady / wskazówki do wykorzystania w codziennym wspieraniu chorych.

Fundacja ma nadzieję, że przyczyni się do poprawy jakości życia w Państwa otoczeniu. Będzie też wdzięczna za informacje zwrotne – tak pozytywne, ale i – szczególnie mile widziane –  te krytyczne (dają przestrzeń do poprawy i bardzo są cenione).

Fundacja prosi o ich przesyłanie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Życzymy przyjemnej lektury i dużo dobrych wspólnych chwil z Państwa Bliskimi stawiającymi czoła chorobie otępiennej.

Poradnik powstał w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2014 – 2020

Źródło: https://wyspypamieci.com.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx