Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Wiem jak w banku” – konkurs Polskiej Agencji Prasowej

PAP zaprasza uczniów i nauczycieli do konkursu „Wiem jak w banku”. Do wygrania nagrody pieniężne – w sumie ponad 10 tys. zł.

W przypadku kategorii dla dorosłych prace konkursowe powinny mieć formę umożliwiającą jej wykorzystanie w czasie zajęć – np. scenariusz lekcji czy autorskie materiały dydaktyczne; w przypadku uczniów czekamy na filmy (nie dłuższe niż 10 minut), audycje, prezentacje, wypowiedzi pisemne, gry terenowe, gry planszowe, aplikacje, plakaty, wystawy informacyjne do szkolnych gablot.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 kwietnia 2020 r., ale zachęcamy, by nie czekać do ostatniej chwili. Spośród autorów, którzy przygotują i zgłoszą swoje prace już w styczniu, wylosujemy dwie osoby, którym prześlemy upominek rzeczowy.

W maju pięcioosobowe jury wyłoni spośród wszystkich zgłoszonych po trzy najlepsze prace w każdej kategorii wiekowej. Uczniowie szkół podstawowych za zajęcie I miejsca mogą liczyć na 1000 zł, II miejsca na 750 zł, a III miejsca na 500 zł. W kategorii dla uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych nagroda za I miejsce to 1500 zł, II miejsce – 1200 zł, III miejsce – 750 zł. Dorosłym pracującym z dziećmi przyznamy za I miejsce – 2000 zł, za II miejsce – 1500 zł, a za III miejsce – 1000 zł. W sumie do laureatów trafi ponad 10 tys. zł.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej w Warszawie.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.samorzad.pap.pl. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

„Wiem jak w banku. Rola i zadania Narodowego Banku Polskiego” to projekt realizowany przez Polską Agencję Prasową we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. 

Źródło: centrumprasowe.pap.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx