Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Laboratorium Innowacji. Transformacja cyfrowa w organizacjach pozarządowych - zaproszenie na seminarium

Internet i sieci. Media społecznościowe i smartfony. Uczenie maszynowe, chatboty i blockchain. Sztuczna inteligencja. To tylko niektóre „nowości”, które mogą ułatwić organizacjom pozarządowym realizację działań, pozyskiwanie funduszy, rekrutację pracowników i wolontariuszy, codzienne zarządzanie…

Fundacja Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO) zaprasza na seminarium eksperckie, które przybliży temat transformacji cyfrowej i pozwoli zaplanować adekwatne działania Twojej organizacji! Wydarzenie jest bezpłatne, prowadzon e będzie w języku angielskim bez tłumaczenia.

Beth Kanter, amerykańska trenerka, konsultantka, autorka książek i ekspertka nazywana jedną z najbardziej wpływowych kobiet w świecie nowoczesnych technologii, przez dwa dni wesprze przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych w procesie refleksji i analizy ich obecnego „ucyfrowienia” i pomoże zaplanować działania, dzięki którym organizacje nie tylko lepiej się odnajdą w czasach cyfrowej transformacji, ale i będą w stanie skorzystać na tych zmianach.

Co w programie?

M.in.:

1. W jaki sposób tworzyć  strategię i plan zmiany organizacyjnej, uwzględniające nowe technologie cyfrowe?

2. Mając tak wiele rozwijających się narzędzi technologicznych do wyboru, w jaki sposób decydować o inwestycji czasu i środków w wybrane rozwiązanie?

3. W jaki sposób szybko i łatwo sprawdzić, czy podjęte decyzje przynoszą pożądane rezultaty?

4. W jaki sposób zarządzać zmianą organizacyjną wywołaną rozwojem i implementacją nowych technologii?

 

Przeczytaj cały program seminarium:

Program seminarium „Laboratorium innowacji. Transformacja cyfrowa w organizacjach pozarządowych”.

Jak się zgłosić?

Chcesz wziąć udział? Wypełnij formularz zgłoszeniowy do 22 stycznia. O wynikach rekrutacji poinformujemy do 27 stycznia.

O wynikach rekrutacji decyduje poprawne wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz jakość odpowiedzi na pytania otwarte.

Z jednej organizacji może zgłosić się jedna osoba. Jeśli zgłoszą się dwie osoby (lub więcej), a aplikacje będzie wysoko oceniona, to trafią one na listę rezerwową. Przyjęta zostanie ta osoba, której zgłoszenie trafiło do nas jako pierwsze.

Informacje organizacyjne

1. Laboratorium innowacji odbędzie się 18 i 19 lutego 2020 roku, w godzinach 10:00-17:00, w Warszawie, w siedzibie Polsko-Amerykańskiej Wolności przy ul. Królowej Marysieńki 48.

2. Seminarium prowadzone będzie w języku angielskim, bez tłumaczenia.

3. Udział w seminarium jest bezpłatny, osoby uczestniczące zapraszamy na lunch i przerwy kawowe

4. Nie zapewniamy noclegów, zwrotów kosztu dojazdu ani pozostałych posiłków.

Seminarium organizowane jest w ramach projektu "Digital Transformation for Social Change" finansowanego ze środków Departamentu Stanu USA

źródło: https://faoo.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx