Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie na spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 16 stycznia w Lublinie

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego serdecznie zapraszają przedstawicieli samorządów, NGO oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 16 stycznia 2020 roku w Lublinie.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom trzeciego sektora i samorządów, aktywistom, społecznikom oraz osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie grantowym Unii Europejskiej "Europa dla obywateli".

"Europa dla obywateli" wspiera organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury, badań i edukacji, w realizacji:

·        projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego
·        inicjatyw lokalnych
·        zaangażowania społecznego i demokratycznego
·        pamięci europejskiej

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, m.in. jakie są cele, założenia i priorytety programu oraz terminy konkursu wniosków w 2020 roku. Ponadto, przedstawiciel Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie opowie o ofercie sieci Punktów Informacji FE, a także o funduszach dla organizacji pozarządowych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego oraz Krajowych Programów Operacyjnych. 

Spotkanie jest otwarte i bezpłatne; aby wziąć w nim udział należy zarejestrować się poprzez formularz rejestracyjny na stronie internetowej polskiego Punktu Kontaktowego "Europa dla obywateli", gdzie znajduje się również szczegółowy plan wydarzenia: https://europadlaobywateli.pl/szkolenie/spotkanie-informacyjne-programu-europa-dla-obywateli-16-stycznia-2020-lublin/

TERMIN: 16 stycznia 2020 r., godz. 11.00-14.45 (rejestracja od godz. 10.30)

MIEJSCE: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego; Oddział Informacji o Funduszach Europejskich – Departament Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym; adres: ul. Stefczyka 3B, 20-151 Lublin, (sala konferencyjna II piętro)

Więcej o programie "Europa dla obywateli" znajduje się na stronie polskiego Punktu Kontaktowego: https://europadlaobywateli.pl/

Źródło: Informacja prasowa

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx