Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Zaproszenie do wzięcia udziału w ogólnopolskim projekcie “Career Designers”

Wielkimi krokami zbliża się moment, kiedy musisz wybrać ścieżkę kariery zawodowej? Wahasz się nad wyborem szkoły, uczelni, stażu bądź wolontariatu? Zastanawiasz się w którą iść stronę, jakie miejsce pracy i umowa będą dla Ciebie najbardziej korzystne?

2

“Career Designers” to nowy projekt Stowarzyszenia Youth Human Impact w ramach programu Erasmus Plus. Głównym jego celem jest przeprowadzenie paneli dyskusyjnych oraz debat z politykami i osobami decyzyjnymi w kwestii polityki młodzieżowej i zatrudnienia.

Do udziału zapraszamy wszystkie chętne osoby w wieku 18-25 z całej Polski.

W ramach projektu oferujemy:

- 2 spotkania uczestników w Warszawie

- na pierwszym spotkaniu w dniach 18-21 stycznia) serię warsztatów m.in. o sztuce debatowania, planowaniu kariery zawodowej, personal brandingu, zarządzaniu czasem oraz pisaniu CV z doświadczonymi doradcami zawodowymi

- na drugim spotkaniu (7-10 marca) okazję do wzięcia udziału w panelach dyskusyjnych i debatach m.in. z ministrami, znanymi politykami i ekspertami z działów HR, na których uczestnicy będą mogli przedstawić swoje oczekiwania i obawy

- pomoc w zaplanowaniu satysfakcjonującej ścieżki kariery

- szansę na poznanie ciekawych i wartościowych ludzi

- zapewnienie zakwaterowania, wyżywienia oraz zwrot kosztów dojazdu

- otrzymanie europejskiego certyfikatu Youthpass, akredytowanego przez Komisję Europejską.

 

Jeżeli poważnie myślisz na temat swojej przyszłej kariery zawodowej, ale wciąż masz co do niej dużo wątpliwości, zgłoś się poprzez formularz aplikacyjny w terminie do 6 stycznia.

Formularz aplikacyjny dostępny na stronie www.youthhumanimpact.com

Zabierz głos! Z niecierpliwością czekamy na Twoje zgłoszenie!

1

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx