Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Webinarium akcji Masz Głos: “Złapać rytm: wypalenie aktywistyczne – regeneracja – dobrostan”

Wraz z końcem roku zapraszamy na webinarium akcji Masz Głos, jak zregenerować siły i zacząć nowy rok z nową energią. Opowiemy o tym już w najbliższy wtorek (17 grudnia) o 13:00 - udział jest bezpłatny.

Tematem webinarium będzie wypalenie aktywistyczne – jedno z największych i najważniejszych wyzwań, przed jakimi aktualnie stajemy, działając w naszych lokalnych społecznościach:

  • czym jest dobrostan, jak reagujemy na stres i czym w ogóle jest wypalenie?
  • czy w ogóle możesz się wypalić, jeśli działasz z misją i pasją?
  • a może wypalona działaczka i wyczerpany społecznik to nasze przeznaczenie?
  • co to jest “kultura czerwonego długopisu”?
  • co nas przeciąża, a co regeneruje?
  • i jak samolotowa instrukcja bezpieczeństwa może pomóc odpocząć?

Na te i inne pytania poszukamy odpowiedzi podczas warsztatu on-line.

Aby wziąć udział w webinarium, trzeba zarejestrować się pod linkiem:

Zarejestruj się na webinarium

i we wtorek 17 grudnia o 13:00 dołączyć do webinarium, klikając na link otrzymany w e-mailu potwierdzającym rejestrację.

Webinarium poprowadzi:

Natalia Sarata – działaczka społeczna związana z III sektorem od 2002 roku, trenerka, badaczka i konsultantka organizacji pozarządowych. Wolontariuszka, koordynatorka, członkini zarządów, założycielka stowarzyszeń i fundacji. Towarzyszy organizacjom pozarządowym i grupom nieformalnym w procesach wewnętrznych zmian i konstruktywnych rozmowach wokół wyzwań. Ma doświadczenie współpracy z m.in. Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacją Wspomagania Wsi, FRSI, FRSE, Fundacją Batorego, Greenpeace Polska i Amnesty International Polska. Kilka lat temu własne wypalenie w działalności społecznej skłoniło ją do założenia inicjatywy “RegenerAkcja dla zmęczonych aktywistek i aktywistów”

Źródło: https://www.maszglos.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx