Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wolne Lektury Fest

Serdecznie zapraszamy na Festiwal Wolnych Lektur - doroczne święto dobrej literatury, domeny publicznej i wolnej kultury. W tym roku Wolne Lektury Fest odbywa się pod hasłem #ŁączymySiłyDlaKultury - łączymy się z konferencją CopyCamp i Literacją EduAkcją Warszawy! Spotkamy się już 4 grudnia 2019 roku o 14.00 w Warszawie, w gościnnych progach lokalu Marzyciele i Rzemieślnicy. A co Was czeka tego dnia?

PROGRAM:

Od 14:00 – wszystkich zainteresowanych prawem autorskim, domeną publiczną i edukacją zapraszamy na konferencję Copy Camp. Szczegóły: https://copycamp.pl/info/program/
18:00 – „Misja: Kultura” – spotkanie z Filipem Springerem i Barbarą Klicką, Ambasadorami Wolnych Lektur
Około 19:30 – „Balanga FEST”– muzyczna prywatka z wąsem

Zapraszamy też do wzięcia udziału w warsztacie: Autor: projektant / prawo autorskie dla projektantów, podczas którego dr Krzysztof Siewicz wprowadzi nas w tematykę prawa autorskiego i jego praktyczne aspekty. Omówi wybrane zagadnienia prawne, bazując na przykładach z pracy projektantów. Uczestnicy postarają się wspólnie odpowiedzieć na następujące pytania:
- Jaką przyjąć politykę licencyjną i jak zarządzać prawami w projekcie?
- Jak negocjować warunki z potencjalnymi klientami aby odpowiedzieć na ich potrzeby i chronić własne pomysły?

Dla kogo: początkujący projektanci, studenci projektowania. Spotkanie wymaga od uczestników aktywnego zaangażowania i pracy w grupach.

Organizatorzy: Fundacja Nowoczesna Polska, Warszawski Program Edukacji Kulturalnej.

Partner: Służewski Dom Kultury, Koalicja Otwartej Edukacji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

MKiDN

Formularz zgłoszeniowy dla uczestników

Źródło: https://wolnelektury.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx