Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza VIII Konkurs Grantowy RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Konkurs Grantowy to jeden z najważniejszych projektów Fundacji DOZ dbam o zdrowie, która już po raz ósmy pragnie zintegrować środowisko organizacji pozarządowych, aby wspólnie pomagać najbardziej potrzebującym.

https://dozfundacja.pl/cache/img/49/4963019a752fb786f1b7997b0ca08e91.jpg

Do współpracy zapraszamy organizacje pozarządowe, instytucje społeczne oraz inne instytucje działające w sektorze ochrony zdrowia lub opieki społecznej. W ramach konkursu DOZ Fundacja dbam o zdrowie dofinansuje ogólnopolskie i lokalne projekty, które w sposób bezpośredni wspierają osoby najbardziej potrzebujące oraz podejmują działania mające na celu uświadomienie problemu społecznego, jakim są bariery w dostępie do leków.

Corocznie, dzięki projektowi Razem Możemy Więcej i uczestniczącym w nim organizacjom, pomoc otrzymują tysiące osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. W dotychczasowych edycjach akcji przekazano potrzebującym ponad 14 mln zł na zakup leków i wyrobów medycznych. Pomimo wielu działań pomocowych prowadzonych przez różne instytucje, niewykupywanie recept, brak środków na skuteczne leczenie, przerywanie terapii są wciąż bardzo istotnym problemem społecznym. Wspólnie staramy się zmienić świat na lepszy.

Poprzez projekt Razem Możemy Więcej z sukcesem propagujemy ideę otwartości, wymiany wiedzy i doświadczeń organizacji pozarządowych między sobą oraz podejmowanie współpracy organizacji pozarządowych z innymi podmiotami w celu optymalnego rozwiązywania problemów społecznych.

Pula środków przeznaczona na realizację VIII edycji wynosi 1 milion złotych.
Maksymalne dofinansowanie do jednego projektu: 100.000,00 zł.
Jedna organizacja może otrzymać dofinansowanie na jeden projekt.

Termin składania wniosków upływa 31 stycznia 2020 roku (decyduje data wpływu do Fundacji).

Przed przystąpieniem do projektu prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

Pliki do pobrania:
Wniosek
Sprawozdanie Częściowe
Sprawozdanie Końcowe

Szczegółowe informacje w zakładce Projekty oraz po kontakcie z koordynatorem.

Koordynator konkursu:
Zbigniew Szewczyk
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 42 200 75 50

Źródło: https://dozfundacja.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx