Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wyniki Regionalnego Konkursu Grantowego 2019

Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży w październiku zakończyła nabór wniosków w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse 2019. Wpłynęło 313 wniosków na projekty od organizacji pozarządowych, bibliotek, domów kultury i nieformalnych grup dorosłych.

Decyzją Komisji Ekspertów dofinansowano 97 projektów, z 16 województw.

Dla uzyskania informacji o dotacjach przyznanych w danym województwie należy kliknąć nazwę województwa poniżej. Po kliknięciu otworzy się strona, na której zamieszczona jest tabela z listą laureatów z danego województwa.

dolnośląskie

kujawsko-pomorskie

lubelskie

lubuskie

łódzkie

małopolskie

mazowieckie

opolskie

podkarpackie

podlaskie

pomorskie

śląskie

świętokrzyskie

warmińsko-mazurskie

wielkopolskie

zachodnio-pomorskie

Wszystkim wnioskodawcom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom gratulujemy otrzymania dotacji!

Przedstawicieli organizacji i instytucji, które otrzymały dotacje, prosimy o zapoznanie się z informacją dla koordynatorów projektów. TUTAJ

Organizacje, które nie otrzymały dotacji w Regionalnym Konkursie Grantowym mogą uzyskać dodatkowe informacje na temat swojej aplikacji kontaktując się z Regionalnymi Partnerami Programu Równać Szanse.

Lista partnerów

Źródło: https://rownacszanse.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx