Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konferencja „Aktywizacja zawodowa Osób Głuchych”

Biuro Rzecznika Praw Obywatelskich we współpracy z Polską Fundacją Pomocy Dzieciom Niedosłyszącym – ECHO organizuje konferencję pt. „Aktywizacja zawodowa Osób Głuchych”.

Spotkanie odbędzie się w dniu 28 listopada 2019 r. w godz. 10.00-15:00 w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich przy ul. Długiej 23/25 w Warszawie.

Podczas konferencji zostanie podjęta próba odpowiedzi m.in. na następujące pytania: czy osoby głuche mają równe szanse na rynku pracy co osoby słyszące? Czy osoba głucha potrzebuje wsparcia w znalezieniu i utrzymaniu pracy? Czy osoby głuche mają problemy w zatrudnieniu?

Zostaną przedstawione dobre praktyki oraz wskazane rozwiązania, które umożliwią lepszy start zawodowy osób głuchych. Udział w spotkaniu będzie też okazją do wymienienia się doświadczeniami.
Konferencja będzie tłumaczona na polski język migowy. Udział jest bezpłatny.

Zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 listopada br. do godz. 12.00.

***

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx