Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza konkurs „Aktywny senior/seniorka na Warmii i Mazurach"

Jedni na emeryturze piszą wspomnienia, inni są pozytywnie zakręceni na punkcie mody i całym sobą dają świadectwo, że w każdym wieku można wyglądać świetnie. Aktywny senior czy seniorka to zdrowszy senior i zdrowsza seniorka. Dlatego Federacja FOSa, wspólnie ze Społeczną Radą Seniorów Województwa Warmińsko-mazurskiego chce dostrzec i wyróżnić takie aktywne starsze osoby z naszego województwa, które dbają nie tylko o rozwijanie własnej aktywności, ale także działają na rzecz swojego środowiska.

Wspólnie ogłaszamy pierwszy w województwie konkurs „Aktywny senior/seniorka na Warmii i Mazurach.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy w załącznikach oraz na stronie samorządu województwa. Zgłoszenia konkursowe przyjmujemy od 15 października do 15 listopada 2019.

Konkurs odbywa się w ramach projektu „Aktywne Rady Seniorów” współfinansowanego z Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020.

Regulamin Konkursu Aktywny senior WM wł

zal.1_do_regulaminu-wniosek_indywidualny (1)

zal_do_wniosku_nr1-ochrona_danych_osobowych (1)

Źródło: http://federacjafosa.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx