Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Wydrukuj tę stronę

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konkursie badawczym „Postaw na Słońce”

Fundacja Banku Ochrony Środowiska zaprasza do udziału w konkursie badawczym „Postaw na Słońce” , który ma na celu rozpowszechnienie wiedzy o  mikroinstalacjach OZE (Odnawialne Źródła Energii), czyli urządzeniach, pozwalających wytwarzać energię elektryczną we własnym zakresie na swój własny użytek. Szczególny nacisk położony będzie na fotowoltaikę, czyli technologie przetwarzania energii słonecznej na elektryczną.

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych i ponadpodstawowych do udziału w 6 edycji konkursu "Postaw na Słońce". Już 6 lat wspólnie promujemy odnawialne źródła energii. Każda kolejna edycja spotyka się z większym zainteresowaniem i mamy nadzieję, że tak samo będzie i w tym roku. Dzięki konkursowi uczniowie mają szansę zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi energii odnawialnej, z naciskiem położonym na fotowoltaikę.

W celu zarejestrowania się, wystarczy wypełnić krótki formularz po kliknięciu w przycisk ZAREJESTRUJ ZESPÓŁ.

Łączna pula nagród wynosi 30 tys. zł.  

Rejestracja do 30 listopada 2019 r.

Zapraszamy również do wzięcia udziału w konkursie filmowym "Postaw na Słońce" - rejestracja jest możliwa na stronie www.filmeko.pl

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny 507 006 579 lub mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

WIECEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://postawnaslonce.pl/

Najnowsze