Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Projektanci edukacji"- ruszyła X edycja konkursu dla nauczycieli i uczniów z pomysłem

„Projektanci edukacji” zastępują „Projekt z klasą” – popularny konkurs na projekt edukacyjny. Jego dziesiąta edycja startuje pod nową nazwą i w odświeżonej formule. Organizatorem konkursu jest Wydawnictwo Nowa Era.

Aby ułatwić Ci zdobycie podstawowych informacji o konkursie, wypunktowaliśmy tu najważniejsze założenia z jego regulaminu. Przed wysłaniem zgłoszenia zachęcamy do zapoznania się z pełnym tekstem regulaminu.

  1. Konkurs przeznaczony jest dla szkół podstawowych (klasy 1–3 oraz 4–8) i wszystkich typów szkół ponadpodstawowych.
  2. Do konkursu można zgłosić pomysł na projekt edukacyjny.
  3. Pomysł zgłasza nauczyciel – opiekun grupy projektowej – poprzez odpowiedni formularz na stronie konkursu.
  4. Jeden opiekun grupy projektowej może zgłosić dowolną liczbę pomysłów.
  5. Szkołę może reprezentować kilka grup projektowych.
  6. Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym, zakończonym głosowaniem, obradami jury i przyznaniem grantów, grupy projektowe zgłaszają pomysły. W drugim, zakończonym przyznaniem Złotych Grantów, uczestnicy opisują, jak zrealizowali swoje pomysły.

Do zdobycia jest aż 80 grantów na realizację pomysłów. Ich pula wynosi w tym roku  85 000 zł. To najwięcej w całej historii konkursu. Na uczestników czekają też tytuły „Projektanta edukacji”. No i oczywiście prestiż dla nauczyciela i placówki, poczucie sukcesu uczniów… plus nowa wiedza i umiejętności!

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT KONKURSU

Źródło: https://projektanciedukacji.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx