Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła kolejna edycja programu stypendialnego dla wychowanków Rodzinnych Domów Dziecka!

Fundacja ORLEN od kilkunastu lat wspiera młodych ludzi w rozwoju pasji i zainteresowań poprzez stypendia. Wierzymy, że otrzymane środki finansowe, którymi stypendyści będą samodzielnie dysponować, pozwolą na podejmowanie życiowych i naukowych decyzji, które ułatwią im wejście na rynek pracy, a w dalszej kolejności możliwość zmienienia świata.

Zdajemy sobie sprawę, że zmiana świata może nastąpić tylko dzięki umysłom niezależnym i myślącym inaczej, a tacy są właśnie nasi stypendyści.

Z kolejnym rokiem szkolnym  zapraszamy uczniów klas 6,7 i 8. szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów  do podsumowania i zaprezentowania swoich osiągnięć.

Rekrutacja jest dwuetapowa i składa się na nią:

- uzupełnienie wniosku on-line do 15 października 2019 na stronie www.fundacja.orlen.pl,

- wydrukowanie uzupełnionego wniosku i przesłanie pocztą tradycyjną do Biura Fundacji do 30 października 2019, na adres: Fundacja ORLEN  ul. Bielańska 12 Warszawa 00-085

Rozpatrzenie wniosków stypendialnych nastąpi do 30 listopada 2019 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Programu:  Regulamin programu stypendialnego dla Rodzinnych Domów Dziecka 2019-2020 ost.pdfRegulamin programu stypendialnego dla Rodzinnych Domów Dziecka 2019-2020 ost.pdf

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie w godzinach 10-15 pod numerem telefonu: 665 551 289

WYPEŁNIJ FORMULARZ STYPENDIALNY JUŻ DZIŚ:

Formularz Stypendium Naukowego: http://bit.ly/2nrkmb6

Formularz Stypendium Sportowego: http://bit.ly/2mCKAHr​

Źródło: https://fundacja.orlen.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx