Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Bezpłatne warsztaty w Białymstoku dla rodziców chorych dzieci

Fundacja „Pomóż Im” zaprasza rodziców dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych na bezpłatne warsztaty pod nazwą „Moc jest w Tobie”. Odbędą się 4 października w Białymstoku. Uczestnicy zajęć poznają sposoby radzenia sobie ze stresem, trudnymi sytuacjami i emocjami, dowiedzą się jak wzmacniać więzi rodzinne, jak dawać oparcie, a skąd czerpać wsparcie.

Ilustracja do artykułu Moc-jest-w-Tobie_plakat-2.jpg

- Rodzice sprawujący codzienną opiekę nad chorymi dziećmi zazwyczaj swoje potrzeby przesuwają na dalszy plan. Poświęcają wiele czasu swemu dziecku, często kosztem własnego zdrowia – mówi Ewa Sadowska, wiceprezes Fundacji „Pomóż Im”. – Celem  prowadzonych przez nas warsztatów jest wsparcie rodziców, podzielenie się wiedzą i doświadczeniem pracy z rodzinami o podobnych doświadczeniach i wzmocnienie ich w niełatwej sytuacji, w której się znaleźli. 

Zajęcia skierowane są do rodziców dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych, mieszkających na terenie miasta Białystok. Podczas 5-godzinnych warsztatów uczestnicy poznają techniki radzenia sobie ze stresem, zasady skutecznej komunikacji i budowania relacji w rodzinie, a także dbania o siebie i swoje poczucie wartości.

Termin i miejsce warsztatów: 4 października 2019 r., godz. 9.00 - 14.00, ul. Fabryczna 4 lok. OE.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem rejestracji internetowej - link do rejestracji, telefonicznie: 856622 003 lub e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Liczba miejsc - ograniczona.

Źródło: https://www.wrotapodlasia.pl

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx