Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ruszyła 8 edycja akcji „Łączy Nas Kobiecość”

Zapraszamy do udziału w 8 edycji akcji Łączy Nas Kobiecość. Wykonaj badanie i odbierz kosmetyk z oferty Drogerii Rossmann w 10 województwach w Polsce, w jednym z naszych mammobusów oraz pracowni mammograficznych lub Salve Medica w Łodzi. Akcja trwa od 1 września do 31 października 2019 r. Liczymy na rekordową liczbę przebadanych kobiet.

Łączy Nas Kobiecość to ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi, organizowana cyklicznie od 7 lat. Każdego roku, we wrześniu i październiku, chcemy przebadać jak największą grupę pań w celu wykluczenia u nich jednej z najgroźniejszych kobiecych chorób – raka piersi.

Celem akcji jest uświadomienie kobietom, że mogą dzielić nas tysiące spraw, ale jedno łączy. Kobiecość - rozumiana jako dbałość o własne zdrowie i życie. Bez względu na wiek, poglądy, wykształcenie, zamożność czy zainteresowania - każda kobieta powinna wykonywać regularne badania w kierunku raka piersi. Choroba i jej konsekwencje mogą dotknąć każdą z nas, dlatego warto wiedzieć, jak uchronić się przed jej rozwojem.

Badania wykonywane są w mobilnych mammobusach i pracowniach stacjonarnych na terenie całej Polski oraz w Salve Medica Centrum Medycznym w Łodzi.

GDZIE SIĘ ZBADAĆ

Organizator akcji: Salve Medica

Źródło: http://www.laczynaskobiecosc.pl/

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx