Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Enea Akademia Talentów – start programu 1 października! Kolejne szanse na stypendia i granty

Enea Akademia Talentów to inicjatywa Enei i Fundacji Enea, której celem jest wspieranie rozwoju młodych talentów. Działania projektu edukacyjnego skierowane są równocześnie do dzieci i młodzieży oraz szkół i organizacji z inicjatywą, które chcą rozwijać talenty i pasje swoich podopiecznych. To już trzecia edycja programu, jak dotąd udało się wyłonić 40 talentów oraz nagrodzić grantami 18 Szkół. 

Tegoroczna edycja, poszerzona o nowe możliwości, daje szansę na zdobycie kolejnych grantów i stypendiów w kategoriach: sztuka, nauka i sport. W tym roku nie tylko Szkoły, ale i organizacje z inicjatywą mogą wziąć udział w programie. Dodatkowo o stypendia mogą zawalczyć uczniowie szkół ponadpodstawowych.

O stypendia w wysokości 3 000 zł na realizację swoich pasji i zainteresowań mogą ubiegać się utalentowani uczniowie szkół podstawowych (od IV klasy) i ponadpodstawowych z obszaru działania spółek z Grupy Enea.

O granty w wysokości 10 000 zł mogą ubiegać się organizacje z inicjatywą, w tym: publiczne szkoły podstawowe i ponadpodstawowe, organizacje pozarządowe (m.in. fundacje i stowarzyszenia), kluby sportowe, uczniowskie kluby sportowe oraz związki sportowe, państwowe i samorządowe instytucje kultury, które przedstawią autorskie programy edukacyjne dla młodych ludzi z terenu działania spółek z Grupy Enea.

TERMIN ZGŁOSZEŃ

ZGŁOSZENIA PRZYJMOWANE SĄ W TRZECH KATEGORIACH (SPORT, SZTUKA, NAUKA) OD 1 PAŹDZIERNIKA 2019 r. DO 31 PAŹDZIERNIKA 2019 r.

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEN TEMAT

Źródło: https://www.enea.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx