Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Województwo Świętokrzyskie przyjazne organizacjom pozarządowym" - weź udział w konferencji

Organizacje pozarządowe są ważnym ogniwem wspólnoty samorządowej, jako podmioty silnie osadzone w lokalnych realiach doskonale znają potrzeby i problemy mieszkańców. Problematyka trzeciego sektora będzie tematem konferencji organizowanej 18 września przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Kielcach we współpracy z PFRON Oddział Świętokrzyski, Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim, Świętokrzyską Radą Działalności Pożytku Publicznego oraz Wojewódzką Społeczną Radą ds. Osób Niepełnosprawnych.

Główną tematyką konferencji będzie omówienie możliwości finansowania zadań publicznych realizowanych przez organizacje pozarządowe. Ponadto wydarzenie będzie okazją do wymiany doświadczeń ze strony organizacji pozarządowych oraz instytucji publicznych współpracujących z trzecim sektorem, a także do wypracowania wspólnych kierunków działań oraz do wskazania potrzeb i możliwości celem doskonalenia obopólnej współpracy na rzecz rozwoju regionu świętokrzyskiego. Podczas konferencji będzie można zapoznać się z inicjatywami podejmowanymi przez organizacje pozarządowe na rzecz wsparcia, integracji i aktywizacji podopiecznych placówek pomocy i integracji społecznej.

Konferencja pn. „Województwo Świętokrzyskie przyjazne organizacjom pozarządowym” odbędzie się w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim w Kielcach, sala konferencyjna „Okrąglak”, rozpoczęcie o godz. 10.00. W holu ŚUW na wyznaczonych stoiskach, będzie można skorzystać z doradztwa w zakresie realizacji projektów oraz pozyskać informacje na temat możliwości aplikowania o środki finansowe.

Zapraszamy do udziału w konferencji. Potwierdzenie obecności należy zgłosić telefonicznie pod nr. 41/ 342 14 02 lub nr. 41 /342 11 31.

Program konferencji

Źródło: https://www.swietokrzyskie.pro

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx