Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs fotograficzny - 70 lat stosunków polsko-chińskich

Organizatorem konkursu fotograficznego jest Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Chińskiej. Celem konkursu jest ukazanie zmian zachodzących w relacjach polsko-chińskich na przestrzeni 70 lat w sferze kulturowej, ekonomicznej, politycznej lub utrwalenie dziedzictwa kulturowego Chin i ich odmienności kulturowej. Tematem zdjęć mogą zostać obiekty architektury, krajobrazu, ludzie, wydarzenia, itp.

Nagroda główna na tę chwilę będzie okryta nimbem tajemnicy, ale będzie ona o wartości 12 000 PLN.

Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie 3 fotografie (fotografia w formacie JPG o maksymalnym rozmiarze 1 MB) jako cykl lub osobne tematy.
Fotografie należy nadesłać na konkurs w formie elektronicznej na adres:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem w tytule „KonkursTPPCh”.

Prace należy wysłać z następującymi danymi: imię i nazwisko autora, tytuł pracy, miejsce i rok wykonania, kontakt telefoniczny.

Termin nadsyłania prac mija z dniem 15 września 2019 r.

Organizatorzy zastrzegają prawo do bezpłatnej reprodukcji prac uczestników konkursu w Internecie, mediach, materiałach promocyjnych Towarzystwa Przyjaźni Polsko-Chińskiej oraz w ramach wystaw fotografii.

REGULAMIN KONKURSU

Źródło: https://www.facebook.com/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx