Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs! Caritas Gdańsk: Wygraj „Indeks LSO”!

Caritas Archidiecezji Gdańskiej organizuje konkurs, którego celem jest promocja środowiska liturgicznego. Mogą wziąć w nim udział lektorzy gdańskiej archidiecezji, którzy w tym roku przystąpili do egzaminu maturalnego i ubiegają się o indeks uczelni wyższej. Patronat nad wydarzeniem objął ks. abp Sławoj Leszek Głódź – Metropolita Gdański.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wysłanie do 6 września br. formularza zgłoszeniowego (z załącznikami) wraz z opinią ks. Opiekuna oraz kopię świadectwa maturalnego i ukończenia szkoły średniej na adres: Caritas Archidiecezji Gdańskiej, al. Niepodległości 778, 81-805 Sopot z dopiskiem „Indeks LSO” lub osobiste dostarczenie na w/w adres.

Do finału zostanie zakwalifikowanych maksymalnie dziesięciu najlepszych uczestników, którzy do 27 września br. stworzą filmik promujący środowisko Służby Liturgicznej.

Regulamin konkursu

a) Czas filmu: powyżej 1 min. oraz nie dłuższy niż 5 min. w rozdzielczości min. HD,

b) Dobra jakość filmu i wykonania,

c) Edytowalny format filmu,

d) Zgodność z etosem wartości Kościoła Rzymskokatolickiego,

e) Pomysłowość i kreatywność,

f) Poziom zainteresowania/zachęty ludzi młodych,

g) Film nie może łamać powszechnych zasad wyrażonych w prawie cywilnym oraz prawie autorskim.

Filmy promujące wartości radykalne oraz nawołujące do nienawiści i przemocy nie będą brane pod uwagę w konkursie.

Główna nagroda to stypendium naukowe w wysokości 5.000 zł. na rok studiów, a więc łącznie 25.000 zł. za studia pięcioletnie.

Źródło: https://caritas.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx