Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Trwa nabór podopiecznych do projektu “Opieka w zagrodzie – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim”

Do 14 sierpnia 2020 r. trwa przyjmowanie zgłoszeń do bezpłatnego uczestnictwa w zajęciach oferowanych przez gospodarstwa opiekuńcze. Zajęcia są skierowane do mieszkańców woj. kujawsko-pomorskiego, osób niesamodzielnych.

Potrzebujesz pomocy w wykonywaniu codziennych czynności?

Czujesz się samotny? Chciałbyś brać udział w zajęciach aktywizujących?

Lubisz zwierzęta, spacery i zajęcia na świeżym powietrzu?

Możesz skorzystać z opieki dziennej świadczonej w gospodarstwach opiekuńczych działających w ramach projektu „Opieka w zagrodzie – gospodarstwa opiekuńcze w woj. kujawsko-pomorskim”, realizowanego przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

Gospodarstwo opiekuńcze zapewnia opiekę grupie od 4 do 8 osób, przez 8 godzin dziennie, 5 dni w tygodniu. Możesz brać udział w zajęciach rękodzielniczych, czytaniu książek, miło spędzać czas na rozmowach z innymi czy spacerach. Opiekun pomoże Ci w pełni uczestniczyć w zajęciach i będzie czuwał nad Tobą. W gospodarstwie zjesz obiad i odpoczniesz przy herbacie.

W celu uzyskania bliższych informacji o gospodarstwach działających w Twoim powiecie i ich ofercie skontaktuj się z odpowiednim doradcą ds. gospodarstw opiekuńczych:

Doradcy ds. gospodarstw opiekuńczych

Powiat Doradca Telefon E-mail
świecki Halina Dąbrowska 723 330 695 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
wąbrzeski Elżbieta Lubomska 723 692 547 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
żniński Gabriela Feliksiak 723 331 006 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
włocławski lipnowski Magdalena Włodarska-Kasiuk 723 331 405 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
sępoleński tucholski Anna Kulesza 663 731 873 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
brodnicki Marta Koniecka 723 330 654 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
brodnicki rypiński Agnieszka Bełcik 723 692 529 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
golubsko-dobrzyński Małgorzata Kawula 723 692 553 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Rekrutacja została podzielona na dwa etapy.
W celu zgłoszenia się do projektu należy dostarczyć jedynie:
– Zał. nr 1 – Formularz zgłoszeniowy
– Zał. nr 2 – Zaświadczenie o niesamodzielności – oryginał (lub orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem na korzystanie z usług opiekuńczych – w formie kopii)
– dokument potwierdzający spełnianie kryterium premiującego („niepełnosprawność”) – w formie kopii (jeżeli dotyczy).

Dokumenty należy dostarczyć do odpowiedniego biura Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego lub do biura projektu znajdującego się w Kujawsko-Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Minikowie (Minikowo 1, 89-122 Minikowo).

Pozostałe dokumenty należy dostarczyć dopiero po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu się do projektu!

Gospodarstwa opiekuńcze są skierowane do mieszkańców woj. kujawsko-pomorskiego, osób niesamodzielnych.

W celu uzyskania pomocy skontaktuj się z naszym doradcą.

Informacje o warunkach uczestnictwa uzyskasz w biurze projektu w KPODR w Minikowie (Aleksandra Hapka: tel. 52 386 72 44, Aleksandra Bielińska: tel. 52 386 72 13, pn.-pt., od godz. 7:30 do 15:30).

Do pobrania:

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx