Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Rusza konkurs fotograficzny na temat energetyki wiatrowej

Rozejrzycie się w drodze na wakacje – jadąc nad morze czy na Mazury na pewno je zauważycie. Na stałe wpisały się w polski krajobraz. Szczególnie pięknie wyglądają w połączeniu ze wschodem lub zachodem słońca. Nie są groźne, więc nikt nie odgrodził ich wysokim płotem. Zatrzymajcie się na chwilę, podejdźcie obejrzeć je z bliska (gwarantujemy niezapomniane wrażenia!) i zróbcie WIATRAKOM pamiątkowe zdjęcie!

Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym „Kręci nas wiatr!”! Na zdjęcia przedstawiające elektrownie wiatrowe czekamy pod postem konkursowym przypiętym na górze naszej strony na portalu Facebook. Dla najbardziej kreatywnych twórców przygotowaliśmy wartościowe nagrody – vouchery na zakup sprzętu fotograficznego o wartości 3000, 2000 oraz 1000 złotych.

Pokażcie, jak wygląda Polska napędzana wiatrem!

Regulamin konkursu Kręci nas wiatr

Źródło: http://psew.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx