Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Manewry strażackie – konkurs fotograficzny dla jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej

Pozorowane akcje ratownicze, nauka w duchu zdrowej rywalizacji, ćwiczenie współpracy i zgrania zespołu, a przy okazji świetna zabawa i integracja strażaków z całej Polski. Fundacja „ORLEN – DAR SERCA” ogłasza konkurs fotograficzny dla OSP. Potrwa on od 23 lipca do 13 sierpnia, a do wygrania będzie udział w profesjonalnych manewrach ratowniczych dla czwórek strażackich. Będą one miały miejsce w Tresnie w województwie śląskim w dniach od 20 do 22 września.

 W tym roku odbędą się dziesiąte, jubileuszowe, Maltańsko – Strażackie Manewry Ratownicze organizowane przez Maltańską Służbę Medyczną. Jest to doskonała okazja dla druhów z całej Polski, na przećwiczenie rozmaitych operacji ratowniczych w warunkach treningowych. Wydarzenie rozpocznie się w piątek panelem dyskusyjnym. Podczas niego druhowie zapoznają się z teoretycznymi aspektami prowadzenia działań ratunkowych. Następnie rozpoczną się konkurencje nocne. Drugi dzień z kolei w całości będzie poświęcony rozmaitym pozorowanym akcjom ratowniczym. Ostatniego dnia rozdane zostaną nagrody dla najlepszych czwórek.
Aby wziąć udział w konkursie należy przygotować pracę konkursową, a następnie wysłać ją na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 13 sierpnia.
 
Musi się ona składać ze zdjęcia czwórki strażackiej w pełnym umundurowaniu wraz ze sprzętem ratowniczym, którym dysponuje jednostka. W pracy konkursowej musi się znaleźć również krótki tekst, wyjaśniający dlaczego to tę konkretną czwórkę strażacką powinniśmy wybrać. Powinien się on zaczynać zdaniem: Uważamy, że powinniśmy zostać wybrani, ponieważ…. Oprócz pracy konkursowej należy dostarczyć dwa załączniki, podpisane zgodnie z zasadami określonymi w § 3 regulaminu. Nagroda w postaci sfinansowania udziału w manewrach strażackich zostanie przyznana czterem zespołom, które dostarczą najlepsze prace konkursowe.

​Szczegóły konkursu znajdą Państwo w regulaminie:

Regulamin_Konkursu_Manewry_strażackie_2019.pdf

Załącznik nr 1 do regulaminu Konkursu Manewry Strażackie.pdf

Załącznik nr 2 do regulaminu Konkursu Manewry strażackie Oświadczenie.pdf

Pytania prosimy kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.orlendarserca.pl/

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.

Dołącz do nas

      YTxyXYx